Darmowe programy
Wyszukaj program:
Tu jesteś: programy.57.pl » Graficzne » Przeglądarki zdjęć » BonAView Free Photo Manager 1.9

Programy - Przeglądarki zdjęć

BonAView Free Photo Manager 1.9

BonAView Free Photo Manager 1.9

Strona producenta:
Licencja:
bezpłatna (freeware)
Program może być dowolnie używany, kopiowany oraz nieodpłatnie rozpowszechniany.
Liczba pobrań:
191
Rozmiar pliku:
5.9 MB
Wasza ocena:
-/10 (głosów: 0)
Dodano:
11.02.2014
Wasza ocena: - Oceń program:

BonAView Free Photo Manager 1.9 - opis programu:

BonAView Free Photo Manager program do organizacji i zarządzania zdjęciami oraz grafikami, posiadający także zaawansowane możliwości edycji grafiki.

Do głównych funkcji programu należą:

• Podgląd obrazów w 3D: aplikacja generuje wysokiej jakości miniatury obrazów, a następnie wyświetla je w przestrzeni 3D, przypominającej przestrzeń do przełączania między kartami w nowszych edycjach systemu Windows.
• Obsługa kategorii: wszystkie zdjęcia i grafiki można organizować w kategorie tematyczne i zarządzać nimi zbiorczo. Kategorie nie posiadają limitu liczby obrazów.
• Wyszukiwarka grafiki: program przeszukuje dysk twardy naszego komputera w poszukiwaniu grafik o określonych właściwościach (nazwie, dacie utworzenia, rozmiarach, wadze).
• Filtr obrazów: narzędzie służące do eliminowania z wyników wyszukiwania lub bieżącego widoków wszystkich grafik, które nie spełniają określonych kryteriów. Możliwe jest także ocenianie poszczególnych plików w zintegrowanym systemie punktacji (od jednej do pięciu gwiazdek).
• informacje o pliku: z poziomu aplikacji uzyskamy dostęp do wszystkich danych naszej grafiki, w tym do danych EXIF i IPTC (które możemy edytować).
• system dopisków, dzięki któremu dodamy do zdjęć podpisy, wektory, linie i znaki wodne, a także zmierzymy widoczne na nich obiekty.
• wbudowany klient skanera: zewnętrzne narzędzia do obsługi skanera stają się zbędne – program dysponuje komponentem, dzięki któremu szybko zeskanujemy obrazy i poddamy je obróbce. Obsługiwany jest także import grafiki z aparatów fotograficznych, kart pamięci i innych urządzeń.

BonAView Free Photo Manager 1.9 - pobierz program:

Dodaj komentarz:

Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe.


do góry
Realizacja: Zdzislowicz.pl - Tworzenie stron internetowych
Polecamy: Dentysta Rzeszów, Grein Hotel Rzeszów