Darmowe programy
Wyszukaj program:
Tu jesteś: programy.57.pl » Bezpieczeństwo » Antyspyware » Malware Scene Investigator 1.35

Programy - Antyspyware

Malware Scene Investigator 1.35

Malware Scene Investigator 1.35

Strona producenta:
Licencja:
bezpłatna (freeware)
Program może być dowolnie używany, kopiowany oraz nieodpłatnie rozpowszechniany.
Liczba pobrań:
199
Rozmiar pliku:
0.42 MB
Wasza ocena:
-/10 (głosów: 0)
Dodano:
10.01.2014
Wasza ocena: - Oceń program:

Malware Scene Investigator 1.35 - opis programu:

Malware Scene Investigator służy do wykrywania złośliwego oprogramowania, nie mającego jeszcze żadnej definicji w bazach antywirusów. Aplikacja podczas skanowania nie opiera się na sygnaturach, lecz używa analizy heurystycznej. Za pomocą analizy system jest badany pod kątem objawów i anomalii charakterystycznych dla złośliwego oprogramowania.

Malware Scene Investigator nie wymaga instalacji, wystarczy rozpakować archiwum, po czym uruchomić plik. Interfejs jest prosty i łatwy w obsłudze. Kilka zakładek odpowiada za skanowanie, raporty oraz ustawienia. Aby system został przeskanowany prawidłowo, należy używać programu jako administrator.

Skanowanie przebiega bardzo szybko - trwa około 1 minuty. Oczekiwanie wydłuża się, gdy wybieramy opcję rozwiązywania adresów IP do nazw w połączeniach TCP. Okno programu może wtedy nie odpowiadać, nie widać także żadnego paska postępu. Wynik to krótki raport lub też szczegółowy log.

Aplikacja informuje nas o:  

Malware Scene Investigator podpowiada, że w systemie może dziać się coś złego oraz wyświetla przyczyny i lokalizację podejrzanych zjawisk. Narzędzie nie ma funkcji usuwania szkodliwych elementów. Użytkownik decyduje o poziomie ryzyka i sam likwiduje wybrane zagrożenia poza programem.

Aplikacja działa jedynie na żądanie, nie przeprowadza automatycznych skanów systemu i nie oferuje żadnej ochrony w czasie rzeczywistym.

Malware Scene Investigator 1.35 - pobierz program:

Dodaj komentarz:

Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe.


do góry
Realizacja: Zdzislowicz.pl - Tworzenie stron internetowych
Polecamy: Dentysta Rzeszów, Grein Hotel Rzeszów